Reklama

DOMZDROW (DMZ): Lista akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki Domzdrowia.pl S.A., które odbyło się dnia 06 czerwca 2011 roku. - raport 5

Raport bieżący nr 5/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Spółki Domzdrowia.pl S.A. przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki Domzdrowia.pl S.A., które odbyło się dnia 06 czerwca 2011 roku. Ogólna liczba głosów na przedmiotowym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy: 3 171 700

1. Akcjonariusz MCI BioVentures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

- 2 656 700 głosów co stanowiło 83,76% głosów na ZWZA i stanowi 58,42% w głosach ogółem w spółce.

Reklama

2. Akcjonariusz Jacek Denkowski

- 515 000 głosów co stanowiło 16,24% głosów na ZWZA i stanowi 11,33% w głosach ogółem w spółce
Jacek Denkowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »