Reklama

MILKILAND (MLK): MILKILAND N.V. Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 1/2015

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od do kwartał(y) narastająco / okres od do 1 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-31
Revenue4668777292
EBITDA24175829
Operating profit-9621655
Profit (loss) before tax-36078-28062
Net profit (loss)-35170-24649
Cash flows provided by (used in) operating activities3051-7465
Cash flows used in investing activities-683-968
Cash flows (used in) provided by financing activities-19489558
Total net cash flow4201125
Total assets212250280996
Current liabilities132582128457
Non-current liabilities2059423894
Share capital31253125
Total equity59074128645
Weighted average number of shares3125031250
Profit (loss) per ordinary share, EUR cents-111,55-78,26
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »