Reklama

MILKILAND (MLK): MILKILAND N.V. Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 1/2018

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od do kwartał(y) narastająco / okres od do 1 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-03-311 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-03-31
Revenue3008736915
EBITDA16552240
Operating profit-743613
Profit (loss) before tax26361117
Net profit (loss)23791114
Cash flows provided by (used in) operating activities1774407
Cash flows used in investing activities-175-598
Cash flows (used in) provided by financing activities-338-4048
Total net cash flow-336-239
Total assets161129170595
Current liabilities124156137246
Non-current liabilities2452827776
Share capital31253125
Total equity124455393
Weighted average number of shares3125031250
Profit (loss) per ordinary share, EUR cents7.583.79
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »