Reklama

MILKILAND (MLK): MILKILAND N.V. Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 3/2018

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od do kwartał(y) narastająco / okres od do 3 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-09-30
Revenues98795105730
EBITDA45168161
Operating profit-34123013
Profit (loss) before tax-131004972
Net profit (loss)-134184553
Cash flows provided by (used in) operating activities17187043
Cash flows used in investing activities-833-1667
Cash flows (used in) provided by financing activities-1731-5266
Total net cash flow-846109
Total assets160025153468
Current liabilities140680130340
Non-current liabilities1724421510
Share capital31253125
Total equity21011618
Weighted average number of shares3125000031250000
Profit (loss) per ordinary share, EUR cents-42.8014.44
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »