Reklama

MOBRUK (MBR): MO-BRUK SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 1/2016

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-03-31 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-03-31 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-31
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów11226,0968455,7782577,1972038,093
Zysk (strata) z działalności operacyjnej1331,113(138,962)305,586(33,494)
Zysk (starta) brutto320,188(1091,791)73,506(263,154)
Zysk (strata) netto237,402(932,032)54,501(224,647)
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej 1510,451(459,064)346,757(110,648)
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej532,462(86,235)122,238(20,785)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej (1922,361)49,570(441,320)11,948
Przepływy pieniężne netto, razem 120,552(495,729)27,675(119,485)
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł/EUR)0,1(0,4)0,0(0,1)
Aktywa razem171772,187175158,24540242,75841102,486
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania107690,384111313,84525229,68426120,813
Zobowiązania długoterminowe75003,33377926,43517571,76818286,152
Zobowiązania krótkoterminowe32687,05133387,4107657,9177834,662
Kapitał własny64081,80263844,40015013,07314981,673
Kapitał zakładowy23413,85023413,8505485,3935494,274
Liczba akcji2341385234138523413852341385
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)27,427,36,46,4
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »