Reklama

PROJPRZEM (PJP): Nabycie akcji przez znaczącego Akcjonariusza - raport 9

Raport bieżący nr 9/2015

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

PROJPRZEM Spółka Akcyjna informuje, że w dniu 10 marca 2015 r. otrzymała od Quercus Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. działającego w imieniu zarządzanych funduszy inwestycyjnych Quercus Parasolowy SFIO oraz Quercus Absolute Return FIZ(2) wiadomość, o zwiększeniu przez Fundusze wspólnie udziału w ogólnej liczbie głosów i przekroczeniu progu 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu PROJPRZEM S.A. Przekroczenie progu 5% ogólnej liczby głosów nastapiło w wyniku transakcji na rynku regulowanym w dniu 6 marca 2015 roku.

Reklama

Przed zmianą Fundusze posiadały łącznie 371.671 akcji PROJPRZEM S.A., co stanowiło 6,21% kapitału zakładowego Spółki. Akcje uprawniały do wykonywania 371.671 głosów na walnym zgromadzeniu PROJPRZEM S.A., co stanowiło 4,88% ogólnej liczby głosów.

Na dzień 6 marca 2015 roku Fundusze łącznie posiadały 408.070 akcji PROJPRZEM S.A., co stanowiło 6,82% kapitału zakładowego Spółki. Akcje te uprawniały do wykonywania 408.070 głosów na walnym zgromadzeniu PROJPRZEM S.A., co stanowiło 5,36 % ogólnej liczby głosów.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-03-11Anna Zarzycka - RzepeckaPrezes ZarząduAnna Zarzycka - Rzepecka
2015-03-11Marcin LewandowskiCzłonek ZarząduMarcin Lewandowski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »