Reklama

OTLOG (OTS): Nabycie akcji spółki Luka Rijeka d.d. w wyniku przetargu - raport 31

Raport bieżący nr 31/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportów bieżących nr 28/2017 z dnia 28 sierpnia 2017 roku oraz nr 29/2017 z dnia 4 września 2017 roku w sprawie udziału OT Logistics S.A. (Emitent) w przetargu na nabycie 1.584.124 akcji Luka Rijeka d.d. z siedzibą w Rijece (Chorwacja), Zarząd Emitenta informuje, iż w dniu dzisiejszym rozliczona została na Giełdzie Papierów Wartościowych w Zagrzebiu transakcja pakietowa nabycia ww. akcji Tym samym zgodnie z procedurą przetargową Emitent skutecznie nabył ww. 1.584.124 akcje Luka Rijeka d.d.

Reklama

Po nabyciu ww. akcji Emitent zwiększył posiadany udział do 32,56 procent kapitału zakładowego Luka Rijeka d.d. W związku z powyższym zgodnie z prawem chorwackim Emitent zobowiązany jest do ogłoszenia wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Luka Rijeka d.d. Wezwanie zostanie ogłoszone po przygotowaniu dokumentacji w trybie i na warunkach zgodnych z prawem chorwackim.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-09-07Zbigniew NowikPrezes Zarządu
2017-09-07Piotr AmbrozowiczWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »