Reklama

GOTFI (GTF): Nabycie akcji Spółki przez Wiceprezesa Spółki - raport 1

Raport bieżący nr 1/2014

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd GO TFI SA S.A. informuje, że w dniu 20 maja 2014 roku otrzymał od Pana Tomasza Kołodziejaka wiceprezesa Zarządu GO TFI SA -jako osoby mającej dostęp do informacji poufnych - zawiadomienie w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi.Zawiadomienie dotyczy transakcji kupna na rynku NewConnect w dniu 19 maja 2014r. łącznie 148 akcji GO TFI SA. po średniej cenie 25,36 zł.Przed transakcją pan Tomasz Kołodziejak posiadał 797 934 akcji uprawniających do wykonywania 48,65% głosów na WZA spółki. Po transakcji pan Tomasz Kołodziejak posiada 798 082 akcji uprawniających do wykonywania 48,66% głosów na WZA spółki.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-05-20Beata KielanPrezes Zarządu
2014-05-20Tomasz KołodziejakWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »