Reklama

RELPOL (RLP): Nabycie akcji spółki –zwiększenie udziału o 2% w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki - raport 4

Raport bieżący nr 4/2017

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Relpol S.A. w Żarach informuje, że w dniu 2 marca 2016 roku otrzymał zawiadomienie przesłane przez Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w sprawie transakcji powodujących zwiększenie udziału o ponad 2% w ogólnej liczbie głosów, w stosunku do zawiadomienia z dnia 16.08.2016 r.

Altus TFI S.A. przesłało zawiadomienie w imieniu własnym oraz zarządzanych przez siebie funduszy.

Reklama

Zwiększenie udziału o 2% w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki nastąpiło na skutek rozliczenia w dniu 23.02.2017 r. transakcji nabycia na rynku regulowanym 7.582 akcji Relpol S.A.

Przed transakcją nabycia fundusze zarządzane przez Altus TFI S.A. posiadały łącznie 2.337.491 akcji spółki Relpol, stanowiących 24,33% kapitału zakładowego, uprawniających do wykonywania 2.337.491 głosów na WZ, co stanowiło 24,33% w ogólnej liczbie głosów.

Po transakcji, Altus TFI S.A. wraz z funduszami posiada 2.345.073 akcji co stanowi 24,40% kapitału akcyjnego Relpol S.A. i uprawnia do wykonywania 2.345.073 głosów na WZ, co odpowiada 24,40% ogólnej liczby głosów na WZ.

Altus TFI poinformowało również, że brak jest podmiotów zależnych od akcjonariuszy dokonujących zawiadomienia, posiadających akcje spółki Relpol oraz brak jest również osób, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c Ustawy o ofercie w stosunku do akcjonariuszy.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-03-02Rafał Gulka Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »