NEUCA (NEU): Nabycie akcji własnych - raport 25
Raport bieżący nr 25/2012
Podstawa prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd NEUCA S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 4 maja 2012 r. Spółka nabyła 480 akcji własnych w celu umorzenia. Średnia jednostkowa cena nabycia akcji wyniosła 80,00 zł, wartość nominalna nabytych akcji wynosi 1,00 zł. Nabyte akcje stanowią 0,01% udziału w kapitale zakładowym Spółki i dają 0,01% głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.
Łącznie Spółka posiada 1184 akcji własnych, stanowiących 0,03% kapitału zakładowego Spółki i dających 0,03% głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.
Skup akcji własnych prowadzony jest na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. przez Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. nabywający akcje na rachunek i na rzecz NEUCA S.A.
Piotr Sucharski - Prezes Zarządu
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.