Reklama

PSWCAPITA (PCA): Nabycie znaczącego pakietu akcji - raport 7

Raport bieżący nr 7/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Grupa PSW Holding S.A. informuje, iż w dniu 18.06.2010 roku otrzymał zawiadomienie datowane na dzień 17.06.2010 na podstawie art. 69 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych od Platinum Capital Management S.A z siedzibą na Warszawie o nabyciu akcji Grupa PSW Holding S.A. w wyniku dokonania zakupu 40.000.000 sztuk akcji Spółki po średniej cenie 1.10zł/akcję

Reklama

W/w transakcja została zawarta na podstawie umowy cywilno prawnej.

Przed dokonaniem transakcji Platinum Capital Management S.A z siedzibą na Warszawie posiadała 0 sztuk akcji, i uprawniało do wykonywania 0 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Po dokonanej transakcji zakupu 40.000.000 sztuk akcji Platinum Capital Management S.A z siedzibą w Warszawie posiada 40.000.000 sztuk akcji które uprawniają do wykonywania 40.000.000 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

Platinum Capital Management S.A nie wyklucza w najbliższym czasie nabywać akcje spółki Grupa PSW Holding S.A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »