Reklama

ONICO (ONC): Nabycie znacznego pakietu akcji ONICO S.A. - raport 1

Raport bieżący nr 1/2020

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd ONICO S.A. ("Emitent” lub "Spółka”) informuje, że do Spółki wpłynęło zawiadomienie w trybie art. 69 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 87 ust. 1 pkt 2) Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, w którym IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. ("Towarzystwo”), informuje, że w wyniku przejęcia w dniach 21-22 stycznia 2020 r., zarządzania funduszami inwestycyjnymi, które do dnia 5 listopada 2019 r. zarządzane były przez Lartiq Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., łączny udział funduszy zarządzanych przez Towarzystwo wzrósł powyżej progu 20% w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

Reklama

Przed w/w zdarzeniem, fundusze zarządzane przez Towarzystwo nie posiadały akcji Emitenta.

Po w/w zdarzeniu, wszystkie fundusze zarządzane przez Towarzystwo, posiadają łącznie 473 996 akcji Spółki, co stanowi 31,94% kapitału zakładowego Spółki i daje 473 996 głosów oraz stanowi 24,51% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Pełna treść otrzymanego od Towarzystwa zawiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-28Andrzej KociubińskiPrezes ZarząduAndrzej Kociubiński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »