Reklama

PLASTBOX (PLX): Nabycie znacznego pakietu akcji - przekroczenie 5% ogólnej liczby głosów na WZA - raport 32

Raport bieżący nr 32/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd PTS "PLAST-BOX" S.A. (Spółka) informuje, iż w dniu dzisiejszym, na podstawie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, uzyskał informację od pana Oleksandra Geregi, że w trakcie trwania sesji giełdowych, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA w dniach od 24 do 26 maja 2010 r., zakupił 55.980 akcji Spółki przekraczając tym samym próg 5% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

Reklama

Pan Oleksandr Gerega poinformował, że na dzień przekazania informacji (27 maja 2010 r.) posiadał 491.980 akcji Spółki co stanowiło 5,58% kapitału zakładowego i uprawnia do wykonywania 491.980 głosów na WZA stanowiących 5,58% ogólnej liczby głosów.

Przed dokonaniem zakupu w dniu 21 maja 2010 r. akcjonariusz posiadał 436.000 akcji Spółki co stanowiło 4,95% kapitału zakładowego i uprawniało do wykonywania 436.000 głosów na WZA stanowiących 4,95% ogólnej liczby głosów.
Grzegorz Pawlak - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »