Reklama

IMMOBILE (GKI): Nabycie znacznego pakietu akcji – przekroczenie progu 5% ogólnej liczby głosów w Spółce - raport 20

Raport bieżący nr 20/2014

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd MAKRUM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację na podstawie zawiadomienia otrzymanego od Pana Sławomira Winieckiego, Wiceprezesa Zarządu Spółki, że w wyniku zawarcia transakcji kupna akcji Spółki, w dniu 25 marca 2014 r. ilość akcji i liczba posiadanych głosów obecnie kontrolowana przez Pana Sławomira Winieckiego przekroczyła 5% głosów na WZA Spółki.

Reklama

Obecnie Pan Sławomir Winiecki posiada 3.675.000 szt. akcji i głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki, co stanowi 5,04% udziału w kapitale zakładowym i 5,04% głosów na WZA Spółki.

Przed dokonaniem transakcji Pan Sławomir Winiecki posiadał 3.639.000 szt. akcji i głosów, co stanowiło 4,99% udział w kapitale zakładowym i 4,99% liczby głosów na WZA Spółki.

Przedmiotowe pismo w załączniku.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-03-25Rafał JerzyPrezes Zarządu
2014-03-25Piotr Fortuna Prokurent

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »