Reklama

AMREST (EAT): Notyfikacja od pełnomocnika FCapital Dutch B.V. - raport 60

Raport bieżący nr 60/2016

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd AmRest Holdings SE ("AmRest”, "Spółka”) informuje o otrzymaniu w dniu 7 czerwca 2016 roku informacji od Pana José Paréz Gutiérrez, działającego stosownie do Art. 69 ust. 1 pkt 1 w związku z Art. 87 ust. 1 pkt 7 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych ("Ustawa o ofercie”), że w dniu 4 czerwca 2016 roku tj. w dzień wejścia w życie noweli do Ustawy o ofercie z dnia 31 marca 2016 roku był i nadal jest pełnomocnikiem upoważnionym do rachunku papierów wartościowych (uprawnionym do działania wyłącznie razem z drugą upoważnioną osobą) spółki prawa holenderskiego FCapital Dutch B.V. z siedzibą w Amsterdamie, na którym zapisane jest 6.726.790 akcji AmRest reprezentujących 31,71% wszystkich akcji Spółki i uprawniających do wykonywania 6.726.790 głosów na walnym zgromadzeniu AmRest stanowiących 31.71% ogólnej liczby głosów.

Reklama

Oprócz akcji Spółki zapisanych na rachunku, do którego Pan José Paréz Gutiérrez posiada pełnomocnictwo, nie posiada on żadnych innych akcji AmRest. Pan José Paréz Gutiérrez poinformował również, że nie kontroluje żadnych podmiotów zależnych, które posiadają akcje w Spółce oraz że nie zawarto umów, o których mowa w Art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c Ustawy o ofercie.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-06-08Wojciech MroczyńskiCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »