Reklama

KCI (KCI): NWZA KCI S.A. w Krakowie w dniu 31.01.2017 roku. - raport 4

Raport bieżący nr 4/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd KCI S.A. ("Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 25.01.2017 roku, przekazał do Komisji Nadzoru Finansowego, listę akcjonariuszy uprawnionych do udziału w zaplanowanym na dzień 31.01.2017 roku na godzinę 12:00 w Krakowie Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Emitenta. Do udziału w opisanym powyżej Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy uprawnionych jest ośmiu akcjonariuszy dysponujących łącznie liczbą 40.546.712 akcji i głosów co stanowi 59,12 % wszystkich akcji i 62,41 % wszystkich głosów (przy uwzględnieniu faktu, braku możliwości wykonywania głosów z akcji własnych przez Emitenta) z czego 39.404.708 akcji i głosów, stanowiących 97,18 % akcji i głosów uprawnionych do udziału w NWZA planowanym na 31.01.2017 roku, należy do podmiotów zależnych pośrednio i bezpośrednio od Pana Grzegorza Hajdarowicza, a 1.142.004 akcji i głosów, uprawnionych do udziału w NWZA należy do pozostałych akcjonariuszy, których udział w akcjach i głosach na NWZA wynosi 2,82 %.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-01-25Grzegorz HajdarowiczPrezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »