Reklama

DEBICA (DBC): Oddalenie przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie zażalenia wniesionego przez PZU S.A. w Warszawie, PZU na Życie S.A. w Warszawie oraz PZU FIO Parasolowy w Warszawie na postanowienie Sądu Rejonowego w Rzeszowie, oddalające wniosek o wyznaczenie BDO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie rewidentem do spraw szczególnych.

Raport bieżący nr 2/2012
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportów bieżących nr 30/2011 z 20 lipca 2011 r. oraz nr 35/2011 z 19 października 2011 r., Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 16 stycznia 2012 r. pełnomocnikowi Spółki doręczono odpis postanowienia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, VI Wydziału Gospodarczego, wydanego w dniu 30 grudnia 2011 r. na posiedzeniu niejawnym, które w całości oddala zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w Rzeszowie, XII Wydziału Gospodarczego KRS z 20 lipca 2011 r. oddalające wniosek o wyznaczenie BDO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie rewidentem do spraw szczególnych.

Zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego zostało wniesione przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. w Warszawie, Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S.A. w Warszawie oraz PZU Fundusz Inwestycyjny Otwarty Parasolowy w Warszawie.

Postanowienie o oddaleniu wniosku o wyznaczenie BDO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie rewidentem do spraw szczególnych jest prawomocne.
Jacek Pryczek - Prezes Zarządu/Dyrektor Generalny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »