Reklama

REGNON (REG): Odpowiedź UKNF w sprawie dopuszczenia akcji serii "U" do obrotu na rynku regulowanym w trybie bezprospektowym. - raport 63

Raport bieżący nr 63/2012
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 59/2012 z dnia 26 lipca 2012 roku "Informacja w sprawie wniosku Emitenta o wprowadzenie akcji do obrotu na rynku regulowanym" Zarząd Regnon Spółka Akcyjna (Emitent, Spółka) oświadcza, że w dniu dzisiejszym wpłynęła do Spółki odpowiedź Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego na pismo Emitenta z dnia 26 lipca 2012 roku wskazująca, że Urząd nie podziela stanowiska Emitenta w sprawie braku wymogu sporządzenia, zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego i udostępnienia do publicznej wiadomości prospektu emisyjnego w przypadku ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii "U". Zarząd Spółki podtrzymuje dotychczasowe stanowisko w przedmiotowej sprawie, wobec czego niezwłocznie podejmie czynności zmierzające do bezwarunkowego zarejestrowania akcji serii "U" w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A. skutkującego wprowadzeniem przedmiotowych akcji do obrotu.
Ireneusz Król - Prezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Akcji | odpowiedź | Emitent | 'Odpowiedź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »