Reklama

URSUS (URS): Odpowiedź URSUS S.A. na korespondencję z ARP S.A. dot. umowy pożyczki - raport 7

Raport bieżący nr 7/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 2/2021 z dnia 7 stycznia 2021 r. w przedmiocie otrzymania przez Emitenta od Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oświadczenia o rozwiązaniu Umowy Pożyczki nr OPP/2/2014 i wezwania do zapłaty wierzytelności z tej umowy, Zarząd URSUS S.A. w restrukturyzacji informuje, iż w zakreślonym przez ARP S.A. terminie na spłatę, Emitent sporządził i nadał odpowiedź na ww. korespondencję. W odpowiedzi Emitent zwrócił się o wydłużenie do dnia 31 marca 2021r. terminu na rozliczenie należności wynikającej z ww. umowy pożyczki, wskazując, że uwzględnienie wniosku Spółki da czas, aby Strony wypracowały najkorzystniejsze, najszybsze i zgodne sposoby spłaty przez URSUS S.A. w restrukturyzacji kwot należnych ARP S.A. na podstawie powołanej na wstępie umowy pożyczki.

Reklama

Emitent wyraża przekonanie, że podejmowane rokowania przyczynią się do polubownego rozwiązania sprawy, co z kolei przełoży się na zabezpieczenie słusznych interesów pracowników, wierzycieli i akcjonariuszy Emitenta, a także samego Emitenta w ramach trwającego postępowania restrukturyzacyjnego.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-01-14Andrzej MłotekPrezes ZarząduAndrzej Młotek
2021-01-14Ryszard JacynoWiceprezes ZarząduRyszard Jacyno

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »