Reklama

ARTNEWS (ATN): Odwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki zwołanego na dzień 29 sierpnia 2011 roku - raport 26

Raport bieżący nr 26/2011
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

W nawiązaniu do raportu ESPI nr 24/2011 z dnia 3 sierpnia 2011 roku Zarząd Dom Aukcyjny Abbey House Spółka Akcyjna ("Spółka") niniejszym informuje, że w dniu 19 sierpnia 2011 roku otrzymał od Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych informację, że do Krajowego Depozytu nie wpłynęły od uczestników żadne wykazy osób uprawnionych do uczestnictwa w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu zwołanym na dzień 29 sierpnia 2011 roku. W związku z powyższym żaden z akcjonariuszy Spółki nie jest uprawniony do udziału w tymże Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu. Tym samym Zarząd postanowił o odwołaniu zwołanego na 29 sierpnia 2011 roku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki.

Reklama

Zamiarem Zarządu Spółki jest ponowne zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w późniejszym terminie, o czym Spółka poinformuje w odrębnym raporcie.
Jakub Kokoszka - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »