Reklama

INTERBUD (ITB): Odwołanie od rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na wykonanie robót budowlanych dla Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie - raport 17

Raport bieżący nr 17/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 16/2013 z dnia 9 sierpnia 2013 r. w sprawie wyboru oferty złożonej przez Emitenta w przetargu nieograniczonym na wykonanie robót budowlanych dla Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (Inwestor) Zarząd INTERBUD-LUBLIN S.A. informuje, iż w dniu 19 sierpnia 2013 r. powziął informację o złożeniu do Krajowej Izby Odwoławczej (Izba) przez WARBUD S.A. jako uczestnika postępowania przetargowego na wykonanie robót budowlanych polegających na dokończeniu budowy Centrum Analityczno-Programowego dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku –w ramach projektu: "Ecotech-Complex - Człowiek, środowisko, produkcja” odwołania od jego rozstrzygnięcia. Jednocześnie na podst. art. 182 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych bieg terminu związania ofertą ulega zawieszeniu do czasu ogłoszenia przez Izbę orzeczenia.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-08-20Jacek DrozdWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »