Reklama

INTELIWIS (ITL): Odwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 29.06.2021 r. - raport 11

Raport bieżący nr 11/2021

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 7/2021 z dnia 01.06.2021 r., Zarząd Spółki InteliWise S.A. "Spółka", "Emitent" ogłasza o odwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 29.06.2021 r. na godzinę 13:00 w Warszawie w budynku przy ul. Mokotowskiej 4/6, "Zgromadzenie".

Powodem odwołania Zgromadzenia jest niewystarczająca liczba zarejestrowanych akcjonariuszy i głosów do udziału w Zgromadzeniu, uniemożliwiająca osiągnięcie wymaganego kworum do ważności Zgromadzenia.

Reklama

Zgodnie z art. 49 Statutu Spółki do ważności Walnego Zgromadzenia wymagana jest obecność akcjonariuszy reprezentujących co najmniej jedną czwartą kapitału zakładowego Spółki.

Wobec powyższego Emitent niezwłocznie podejmie czynności celem ponownego zwołania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, a ogłoszenie o jego zwołaniu zostanie podane do publicznej wiadomości stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-06-22Marcin StrzałkowskiPrezes ZarząduMarcin Strzałkowski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »