Reklama

EMPERIA (EMP): Oferta zakupu akcji Emperia Holding S.A. przez spółkę zależną P1 Sp. z.o.o. - raport 53

Raport bieżący nr 53/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Emperia Holding S.A. ("Emitent") informuje, że działając na podstawie Uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Emperia Holding S.A. z dnia 11 października 2012 roku w sprawie wyrażenia zgody na nabywanie przez Emitenta i jego spółki zależne akcji spółki Emperia Holding S.A. ("Akcje") i określenia zasad nabywania Akcji oraz Uchwały nr 4/10/2012 Rady Nadzorczej Emitenta z dnia 11 października 2012 roku w sprawie rozpoczęcia procesu nabywania Akcji przez spółki zależne, informuje o ogłoszeniu oferty zakupu akcji Emperia Holding S.A. przez spółkę zależną P1 Sp. z o.o.

Reklama

Szczegółowa treść oferty znajduje się w załączniku do niniejszego raportu, na stronie internetowej Emitenta (www.emperia.pl , zakładka Relacje Inwestorskie) oraz na stronie internetowej Millennium Domu Maklerskiego S.A.( www.millenniumdm.pl ).

Załączniki:

Plik;Opis
Elżbieta Świniarska - Dyrektor Ekonomiczny

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »