Reklama

SERINUS (SEN): Oficjalne zezwolenie EBOR na odstąpienie od spełniania kowenantów - raport 25

Raport bieżący nr 25/2017

Podstawa Prawna:
Inne uregulowania

Na podstawie art. 62 ust. 8 ustawy o ofercie publicznej […] i w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 24/2017, w którym wskazano, iż spółka Serinus Energy ("Serinus”, "Spółka”) nie otrzymała jeszcze formalnego zwolnienia z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju ("EBOR”) w zakresie spełniania kowenantów (choć bank potwierdził, że odstąpienie od wymogu spełnienia kowenantów na koniec kwartału zostanie przyznane) Kierownictwo Serinus informuje, iż w Kanadzie, za pośrednictwem systemu SEDAR publikowana jest informacja, że EBOR w sposób oficjalny zezwolił na odstąpienie w odniesieniu do kredytu udzielonego Spółce od wymogu spełniania wskaźników zadłużenie finansowe do EBITDA oraz wskaźnik obsługi długu na poziomie skonsolidowanym dla okresu trzech miesięcy zakończonych 31 marca 2017 r.

Reklama

Niniejszy tekst stanowi tłumaczenie informacji prasowej powstałej oryginalnie w języku angielskim przekazywanej do publicznej wiadomości przez Spółkę na terytorium państwa jej siedziby poprzez system SEDAR, która jest dostępna w języku angielskim na stronie internetowej www.sedar.com po wpisaniu nazwy Spółki. Ponadto tłumaczenie informacji prasowej Spółka udostępnia na stronie internetowej www.serinusenergy.com.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-05-12Jeffrey AuldPrezes i Dyrektor Generalny (CEO)Jeffrey Auld

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »