Reklama

AUXILIA (AUX): Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia AUXILIA S.A. wraz z projektami uchwał - raport 2

Raport bieżący nr 2/2018

Podstawa Prawna: Inne uregulowania
Zarząd spółki AUXILIA S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka”) działając na podstawie art. 399 § 1 Kodeksu spółek handlowych zwołuje w trybie art. 402[1] Kodeksu spółek handlowych, na dzień 19 lutego 2018 r. na godzinę 12:00 Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które odbędzie się w Kancelarii Notarialnej Tarkowski & Tarkowski Notariusze spółka partnerska z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław.

Ponadto w nawiązaniu do Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 7 listopada 2017 r. ("NWZ”) Zarząd Emitenta informuje, iż w wyniku oczywistej omyłki pisarskiej w projektach uchwał przewidzianych do podjęcia przez NWZ nie znalazła się uchwała w przedmiocie ubiegania się dematerializację i wprowadzenie do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect 29.999 akcji zwykłych na okaziciela serii A Emitenta o numerach od 2.915.000 do 2.944.999. Ponieważ pierwotną intencją Zarządu Emitenta była sytuacja, w której w obrocie na rynku NewConnect znajdować się będą wszystkie akcje serii A Emitenta, Zarząd podjął decyzję o zwołaniu kolejnego zgromadzenia.

Reklama

W załączeniu do niniejszego komunikatu znajdują się treść ogłoszenia, projekty uchwał oraz wzór pełnomocnictwa.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-01-23Krzysztof GórkaWiceprezes Zarządu
2018-01-23Kamila BarszczewskaCzłonek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »