Reklama

IZOBLOK (IZB): Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia IZOBLOK S.A. – uzupełnienie dokumentów objętych porządkiem obrad - raport 2

Raport bieżący nr 2/2022

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Działając na podstawie §19 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca

2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim, Zarząd IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 1/2022 z dnia 11.01.2022 r. w sprawie ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki na dzień 09 lutego 2022 r. na godzinę 12:00 w Chorzowie przy ul. Legnickiej 15, do pkt 9 zaproponowanego porządku obrad, w załączeniu przesyła Regulamin Rady Nadzorczej, w brzmieniu przyjętym przez Radę Nadzorczą dnia 17.01.2022 r., który będzie podlegał zatwierdzeniu na ww. Walnym Zgromadzeniu.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-01-18Przemysław SkrzydlakPrezes ZarząduPrzemysław Skrzydlak

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »