Reklama

ALEJA (ALS): Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 23 grudnia 2015 roku. - raport 4

Raport bieżący nr 4/2015

Podstawa Prawna: Inne uregulowania
W związku z faktem, iż w dniu 25 listopada 2015 r. Zarząd Emitenta otrzymał opinię prawną dotyczącą kadencyjności Rady Nadzorczej Spółki, z której wynika, iż dniu 2 listopada 2015 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta, na którym wygasła kadencja pierwszej Rady Nadzorczej

a Walne Zgromadzenie nie dokonało wyboru Rady Nadzorczej nowej kadencji, zachodzi potrzeba jak najszybszego powołania Rady Nadzorczej nowej kadencji. W tym celu Emitent ALEJASAMOCHODOWA.PL Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie na podstawie art. 395, art. 399 § 1 oraz art. 4021 – 4022 Kodeksu spółek handlowych przekazuje w załączeniu ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki na dzień 23 grudnia 2015 roku, które rozpocznie się

Reklama

o godz. 10:00 w Kancelarii Notarialnej notariusza Marzeny Gawryś znajdującej się ul. Skoroszewska 2 Lok. 2 02-495 Warszawa.

W treści załączników do niniejszego raportu zawarte zostały:

1) pełny tekst ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki

2) projekty uchwał objętych planowanym porządkiem obrad;

3) formularz pełnomocnictwa;

4) instrukcja do głosowania.

Planowane są następujące zmiany statutu:

1) Dotychczasowa treść § 9 ust. 1 Statutu Spółki:

"Zarząd jest upoważniony do dokonania jednego albo większej liczby podwyższeń kapitału zakładowego Spółki, łącznie o kwotę nie większą niż 2.512.500 zł (dwa miliony pięćset dwanaście tysięcy pięćset złotych). Upoważnienie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest udzielone na okres trzech lat, począwszy od dnia wpisania przedmiotowej zmiany Statutu do rejestru. W ramach upoważnienia, o którym mowa w zdaniu pierwszym, Zarząd jest upoważniony do emitowania warrantów subskrypcyjnych z terminem wykonania prawa zapisu upływającym nie później niż w trzy lata od dnia wpisania przedmiotowej zmiany Statutu do rejestru.”

Proponowana zmiana treści § 9 ust. 1 Statutu Spółki:

"Zarząd jest uprawniony do dokonania jednego albo większej liczby podwyższeń kapitału zakładowego Spółki, łącznie o kwotę nie większą niż 4.012.500 zł (cztery miliony dwanaście tysięcy pięćset złotych) w stosunku do wysokości kapitału zakładowego Spółki na dzień wpisania przedmiotowej zmiany Statutu do rejestru. Upoważnienie, o którym mowa w zdaniu poprzednim jest udzielone na okres trzech lat począwszy od dnia wpisania przedmiotowej zmiany Statutu do rejestru. W ramach upoważnienia, o którym mowa w zdaniu pierwszym, Zarząd jest upoważniony do emitowania warrantów subskrypcyjnych z terminem wykonania prawa zapisu upływającym nie później niż trzy lata od dnia wpisania przedmiotowej zmiany Statutu do rejestru”.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »