ADMIRAL (ADM): Ogłoszenie o zwołaniu ZWZA spółki Admiral Boats SA na dzień 27 czerwca 2014 r. - raport 1
Raport bieżący nr 1/2014
Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bie��ce i okresowe
Zarząd ADMIRAL BOATS S.A. ("Emitent") niniejszym ogłasza zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki ADMIRAL BOATS S.A. na dzień 27 czerwca 2014 r., na godzinę 11.00, w siedzibie Emitenta przy ul. Wybickiego 50, Bojano.
Zarząd przekazuje w załączeniu treść ogłoszenia o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki ADMIRAL BOATS S.A. wraz z projektami uchwał. Dzień rejestracji uczestnictwa w Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu przypada na dzień 11 czerwca 2014 roku.
Pełna dokumentacja związana z Walnym Zgromadzeniem będzie dostępna na stronie internetowej ADMIRAL BOATS S.A. (www.admiralboats.com w zakładce "relacje inwestorskie") oraz w siedzibie Emitenta.
Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |||||
Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | ||
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.