Reklama

NGGAMES (NGG): Ogłoszenie wyników sprzedaży gry Strike Force Kitty. Uzyskanie zwrotu poniesionych nakładów. - raport 50

Raport bieżący nr 50/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że gra Strike Force Kitty, znajdująca się w portfolio spółki zależnej Emitenta, tj. No Gravity Development sp. z o.o., od momentu rozpoczęcia sprzedaży na platformie Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii, tj od godzin przedpołudniowych w dniu 29 listopada 2019 roku, do godz. 9:00 w dniu dzisiejszym, sprzedała się w 2884 kopiach. Oznacza to, że przychody z tytułu sprzedaży osiągnięte do godz. 9:00 w dniu dzisiejszym zapewniają zwrot wszelkich kosztów poniesionych na przygotowanie (portowanie) gry.

Reklama

Emitent wskazuje, że to drugi (po Rekt! High Octane Stunts) z tytułów wyprodukowanych przez No Gravity Development i wydanych w listopadzie 2019 roku, który w krótkim czasie zapewnił całkowity zwrot nakładów poniesionych na jego przygotowanie (portowanie).

W ocenie Emitenta wskazuje to na słuszność strategicznej decyzji Emitenta, o położeniu nacisku na wydawanie tytułów na platformę Nintendo Switch, oraz o prowadzeniu działalności portingowej i deweloperskiej za pośrednictwem spółki zależnej, tj. No Gravity Development.

Emitent informuje, że niezwłocznie po zakończeniu sukcesem kampanii crowdfundingowej No Gravity Development, trwającej obecnie na portalu FindFunds.pl, rozpoczęte zostaną prace mające na celu wprowadzenie No Gravity Development do obrotu na rynku NewConnect.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-12-02Aleksander SierżęgaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »