Reklama

NOTORIA (NTS): Opinia zarządu w związku ze zgłoszonym przez akcjonariuszy projektem uchwały ZWZ w sprawie zmiany Statutu Spółki w zakresie upoważnienia Zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w granicach kapitału docelowego, z możliwością pozbawienia akcjonariuszy przez Zarząd, za zgodą Rady Nadzorczej, w całości lub w części prawa poboru w stosunku do akcji oraz warrantów subskrypcyjnych.

Raport bieżący nr 33/2012
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki NOTORIA SERWIS S.A. ("Spółka") niniejszym przekazuje opinię, którą sporządził działając na podstawie art. 433 § 2 z związku z art. 447 § 2 Kodeksu spółek handlowych ("KSH"), w związku ze zgłoszonym przez akcjonariuszy projektem uchwały Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia w sprawie zmiany Statutu Spółki w zakresie upoważnienia Zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w granicach kapitału docelowego, z możliwością pozbawienia akcjonariuszy przez Zarząd, za zgodą Rady Nadzorczej, w całości lub w części prawa poboru w stosunku do akcji oraz warrantów subskrypcyjnych ("Uchwała w Sprawie Kapitału Docelowego") w celu przedłożenia Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu zwołanemu na dzień 4 czerwca 2012 r.

Załączniki:

Plik;Opis
Paulina Sztajnert - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Dowiedz się więcej na temat: Akcji | Emitent | ze | uchwały

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »