GREMINWES (GIW): Oświadczenia Członków Rady Nadzorczej Eurofaktor S.A.

Zarząd Eurofaktor S.A. w uzupełnieniu raportu nr 4/2010 informuje, że zgodnie z zasadami Dobrych praktyk spółek notowanych na GPW do spółki wpłynęły oświadczenia od nowo powołanych Członków Rady Nadzorczej, zgodnie z którymi:

Pani Jadwiga Wiśniowska oświadczyła, że jest powiązana z akcjonariuszem dysponującym akcjami reprezentującymi nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Eurofaktor S.A. w ten sposób, że jest jedną z osób zarządzających w podmiocie posiadającym 100% certyfikatów inwestycyjnych wyemitowanych przez Forum XIII Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., który jest właścicielem większościowego pakietu udziałów w kapitale zakładowym Forum XIII Alfa Sp. z o.o.- podmiocie dominującym wobec Eurofaktor S.A.

Reklama

Pani Jadwiga Wiśniowska świadczy usługi doradcze dla Eurofaktor S.A.

Pani Dorota Hajdarowicz - jest żoną Grzegorza Hajdarowicza, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Eurofaktor S.A., który jest powiązany z Forum XIII Alfa Sp. z o.o. - podmiotem bezpośrednio dominującym w stosunku do Eurofaktor S.A. w taki sposób, że jest właścicielem podmiotu, który posiada 100% certyfikatów inwestycyjnych wyemitowanych przez Forum XIII Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., który jest właścicielem większościowego pakietu udziałów w kapitale zakładowym Forum XIII Alfa Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 4 ust. 4 ustawy z dnia 27 maja 2004 roku o funduszach inwestycyjnych (Nr 146, poz. 1546 ze zm.), Grzegorz Hajdarowicz nie jest podmiotem dominującym wobec Forum XIII Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego S.A.

Pani Dorota Hajdarowicz oświadczyła że posiada z mężem rozdzielność majątkową.

Pan Jarosław Knap oświadczył, że nie jest powiązany z akcjonariuszem dysponującym akcjami reprezentującymi nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. Pan Jarosław Knap udziela informacji publicznych w imieniu Eurofaktor S.A.

Załączniki:

Osoby reprezentujące spółkę:

Jan Godłowski Prezes Zarządu

Sławomir Mokrzycki Wiceprezes Zarządu

GPW
Dowiedz się więcej na temat: członek rady nadzorczej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »