Reklama

MEDICOBIO (MDB): Oświadczenie o stanie posiadania - raport 6

Raport bieżący nr 6/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osďż˝b majďż˝cych dostďż˝p do informacji poufnych

Zarząd INBOOK S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej informuje, iż w dniu 07.06.2011 r. powziął informacje otrzymując w trybie art. 160 ust. 1 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi zawiadomienie od Pana Jakuba Dębskiego Prezesa InBook S.A., którym to przedmiotowym pismem informuje Zarząd, że na skutek zniesienia uprzywilejowana akcji serii A, na dzień 07.06.2011 roku posiada łącznie 15.000.000 sztuk akcji (po dokonaniu resplitu 1.500.000) INBOOK S.A. co daje 24,60% udział w kapitale zakładowym Emitenta oraz 24,60 % w głosach na WZA spółki.

Reklama

Przed w/w zmianą Pan Jakub Dębski posiadał 15.000.000 akcji, co stanowiło 24,60% kapitału zakładowego Emitenta i uprawniało do 30.000.000 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, co stanowiło 32,97% ogólnej liczby głosów.
Paulina Raciborska - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »