Reklama

PBG (PBG): Oświadczenie osoby zobowiązanej o dokonaniu transakcji na akcjach spółki PBG - raport 81

Raport bieżący nr 81/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd PBG SA informuje, że w dniu 30 grudnia 2011 roku otrzymał oświadczenie złożone przez osobę zobowiązaną - Prezesa Zarządu Jerzego Wiśniewskiego o dokonanych transakcjach na papierach wartościowych PBG SA. Transakcje polegały na kupnie podczas sesji giełdowej, w dniach 23 - 29 grudnia 2011 roku 36.500 akcji PBG SA, w średniej cenie 70,91 zł za akcję.
Magdalena Eckert-Boruta - osoba odpowiedzialna za kontakty z KNF

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »