Reklama

REGNON (REG): Oświadczenie Zarządu Spółki w sprawie stwierdzenia prawomocności Postanowienia Sądu Rejonowego Katowice - Wschód w Katowicach z dnia 14 grudnia 2011 roku w przedmiocie zatwierdzenia układu. - raport 8

Raport bieżący nr 8/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

W związku z licznymi zapytaniami Inwestorów Zarząd Pronox Spółki Akcyjnej w upadłości układowej (Emitent, Spółka) informuje, że według wiedzy Zarządu Spółki Postanowienie Sądu Rejonowego Katowice - Wschód w Katowicach z dnia 14 grudnia 2011 roku w przedmiocie zatwierdzenia układu Spółki jest prawomocne, wobec czego Emitent nie jest już w stanie upadłości układowej. Ze względu na złożone, a następnie cofnięte zażalenie jednego z wierzycieli na przedmiotowe postanowienie, Emitent dotychczas nie został zawiadomiony przez Sąd o dacie jego uprawomocnienia. Zarząd Emitenta oczekuje na wydanie przez Sąd orzeczenia w tym zakresie.
Ireneusz Król - Prezes Zarządu
Mariusz Jabłoński - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: postanowienie sądu | Emitent | sąd rejonowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »