Reklama

SKOTAN (SKT): Otrzymanie decyzji PARP w przedmiocie rozłożenia na raty zwrotu środków przeznaczonych na realizację projektu wodorowego - raport 3

Raport bieżący nr 3/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 31/2017 oraz poprzednich dotyczących wniosku o udzielenie ulgi w postaci rozłożenia na raty zwrotu środków pochodzących z umowy o dofinansowanie projektu "Wykorzystanie odpadowego wodoru do celów energetycznych", Zarząd Skotan S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ("PARP”) decyzję w sprawie odmowy udzielenia ww. ulgi.

Reklama

W uzasadnieniu do decyzji PARP wskazał, iż udzielenie ulgi w postaci rozłożenia na raty zwrotu środków nie daje w ocenie PARP wystarczającej szansy na terminowe uregulowanie zobowiązania z uwagi na zadłużenie, kondycję finansową i możliwości płatnicze Spółki.

Decyzja PARP nie jest ostateczna. Od decyzji służy Spółce odwołanie do Ministra Inwestycji i Rozwoju w terminie 14 dni. W najbliższym czasie Spółka rozważy złożenie odwołania na przedmiotową decyzję PARP.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-01-31Jacek KostrzewaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »