Reklama

MINOX (MNX): Otrzymanie deklaracji objęcia akcji nowej emisji - raport 20

Raport bieżący nr 20/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Minox S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od akcjonariusza Yalcin Trading Limited deklarację objęcia akcji na okaziciela serii B Emitenta, o następującej treści:

"Yalcin Trading Limited zobowiązuje się do objęcia nie mniej niż 4.466.667 akcji na okaziciela serii B Spółki w zamian za cenę emisyjną w wysokości 20 gr za każdą poszczególną akcję, to jest łącznie nie mniej niż 893.333,40 zł. W wykonaniu powyższego Yalcin Trading Limited zobowiązuję się do złożenia, w wykonaniu prawa poboru, zapisu na nie mniej niż 4.466.667 akcji na okaziciela serii B Spółki oraz gwarantuje objęcie wszystkich pozostałych akcji serii B Spółki, w razie niewykonania prawa poboru przez pozostałych akcjonariuszy w zapisach podstawowych lub dodatkowych. Yalcin Trading Limited zobowiązuje się do dokonania wpłaty na akcje na okaziciela serii B Spółki w pełnej wysokości w terminie wynikającym z właściwych przepisów prawa oraz treści uchwały nr 20 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 2 lipca 2018 roku”.

Reklama

W nawiązaniu do treści raportu bieżącego ESPI nr 11/2018 z dnia 7 maja 2018 roku, Zarząd Emitenta wskazuje, że powodzenie emisji akcji serii B ma istotne znaczenie dla przyszłości Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »