Reklama

TXM (TXM): Otrzymanie informacji o planowanej odmowie wydania przez niezależnego biegłego rewidenta opinii do sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności za 2018 rok - raport 28

Raport bieżący nr 28/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd TXM S.A. w restrukturyzacji ("Spółka”) przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu 21 maja 2019 r. otrzymał od biegłego rewidenta informację, iż w związku z brakiem jednoznacznej możliwości sformułowania wniosku przez biegłego rewidenta, czy przyjęcie przez Zarząd TXM S.A. w restrukturyzacji założenia dotyczącego kontynuacji działalności przez Spółkę jest zasadne, biegły rewident zamierza odmówić wydania opinii z badania sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności za rok obrotowy 2018.

Reklama

Odmowa wydania opinii oznacza brak opinii zarówno pozytywnej jak i negatywnej, a wskazuje na brak jednoznacznej możliwości oceny przez audytora przyjętego przez Zarząd Spółki założenia kontynuacji działalności.

Zarząd Spółki odniesie się do odmowy wydania opinii w stanowisku opublikowanym wraz ze sprawozdaniami finansowymi za rok 2018.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-05-22Marcin ŁużniakWiceprezes Zarządu
2019-05-22Agnieszka SmarzyńskaWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »