Reklama

ASSETUS (ASS): Otrzymanie informacji o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości - raport 5

Raport bieżący nr 5/2017

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Assetus S.A. (dalej "Emitent") informuje, że w dniu 23 lutego 2017 r. Emitent otrzymał od Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie pismo wskazujące, że Adam Mariański - Przewodniczący Rady Nadzorczej Emitenta przekazał do GPW S.A. informację o złożeniu przez niego wniosku do sądu o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku Assetus S.A. Emitent wyjaśnia, że Adam Mariański nie przekazywał takiej informacji Zarządowi Emitenta, nie konsultował wskazanego wniosku z pozostałymi członkami Rady Nadzorczej ani z Zarządem Emitenta, Zarząd nie przygotowywał żadnej dokumentacji na potrzeby wszczęcia postępowania upadłościowego, ani nie ma żadnej informacji o prowadzeniu przez sąd takiego postępowania. W opinii Zarządu Emitenta, nie są spełnione przez Assetus S.A. przesłanki, w świetle których wniosek o ogłoszenie upadłości tej spółki byłby uzasadniony.

Reklama

W opinii Zarządu Emitenta powyższa informacja stanowi informację poufną w rozumieniu art. 7 Rozporządzenia MAR dotyczącą Emitenta, która w przypadku podania jej do wiadomości publicznej, może mieć znaczący wpływ na cenę jego instrumentów finansowych.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-02-23Piotr WiaderekPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »