ELBUDOWA (ELB): Otrzymanie not obciążeniowych wystawionych przez ENEA Operator Sp. z o.o. - raport 26

Raport bieżący nr 26/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Syndyk masy upadłości ELEKTROBUDOWA SA w upadłości [Spółka, Emitent] informuje, iż w dniu dzisiejszym Spółka otrzymała od ENEA Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu [ENEA Operator], datowane na dzień 23 marca 2020 roku noty księgowe z wezwaniami do zapłaty przez Spółkę łącznej kwoty w wysokości ok. 15,5 mln zł z tytułu naliczenia przez ENEA Operator kar umownych wynikających z zadań inwestycyjnych realizowanych przez Spółkę na rzecz ENEA Operator.

Reklama

Najwyższa nota obciążeniowa na kwotę ok. 13,2 mln zł jest związana z realizacją przez Spółkę kontraktu pn: "Budowa GPZ Krobia wraz z dwutorową linią zasilającą” za który ustalono wynagrodzenie netto w kwocie 14,6 mln zł. Zaawansowanie prac na dzień publikacji niniejszego raportu na tym kontrakcie wynosi 99,9%. Aktualnie Spółka jest na etapie uzyskania pozyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-03-25Marcin Ferdyn Syndyk masy upadłoścu

Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »