Reklama

LEASCO (LEASCO): Otrzymanie odpisu postanowienia o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości z klauzulą prawomocności - raport 3

Raport bieżący nr 3/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

Zarząd LEASCO S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 1/2010 informuje, że w dniu 22 stycznia 2010r. Spółka otrzymała odpis postanowienia Sądu Rejonowego w Częstochowie Wydział VIII Gospodarczy Sekcja Upadłościowo- Naprawcza oddalającego wniosek o ogłoszenie upadłości LEASCO S.A. z powodu braku wystarczającego majątku dłużnika na pokrycie kosztów postępowania, wraz z klauzulą prawomocności. Powyższe postanowienie jest prawomocne od dnia 28 października 2009r.
Marian Chrzanowski - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »