Reklama

NAVIMORIN (NIN): Otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. - raport 25

Raport bieżący nr 25/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki NAVIMOR-INVEST S.A. z siedzibą w Gdańsku ("Emitent"), w nawiązaniu do raportu 3/2017 z dnia 8 lutego 2017 roku, informuje, że w dniu 3 listopada 2017 roku wpłynęło do firmy datowane na dzień 30 października 2017 roku oświadczenie o odstąpieniu od umowy na realizację zadania pn.: "Dzika Orlica, Żamberk, ochrona przeciwpowodziowa” sporządzone przez Povodi Labe, stàtni podnik z siedzibą w Hradec Kràlové ("Zamawiający”). Odstąpienie dotyczy niewykonanej części umowy i zostało złożone z winy Emitenta, w związku ze zwłoką w realizacji części robót budowlanych w stosunku do zatwierdzonego harmonogramu rzeczowo-finansowego.

Reklama

Jednocześnie Emitent nie zgadza się z odstąpieniem od umowy przez Zamawiającego z uwagi na brak co do tego podstaw prawnych, stojąc na stanowisku, iż powstałe opóźnienia były wynikiem błędów projektowych, co skutkowało wolniejszym, niż przewidywał harmonogram, procesem realizacji niniejszego zadania.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-03Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »