Reklama

SUMMALING (SUL): Otrzymanie przez Summa Linguae zamówienia od LinkedIn o znacznej wartości - raport 15

Raport bieżący nr 15/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Summa Lingua S.A. z siedzibą w Krakowie ("Emitent" ) informuje o otrzymaniu w dniu 20 maja 2019 r. przez spółkę zależną od Emitenta tj. Mayflower Language Services Pvt Ltd. ("Mayflower") zamówienia ("Zamówienie”) od LinkedIn Technology India Pvt. Ltd. ("LTI") w ramach umowy zawartej 15 maja 2018 r. ("Umowa”), o której Emitent informował raportem bieżącym nr 13/2018 dnia16.05.2018 r.

Na podstawie Zamówienia Mayflower będzie świadczyć na rzecz LTI usługę wynajmu pracowników i technologii do monitorowania mediów społecznościowych, anotacji i raportowania treści o charakterze abuzywnym, niezgodnym z polityką portalu LinkedIn oraz treści wskazujących na możliwość popełnienia przestępstwa.

Reklama

Zarząd szacuje, że wartość roczna Zamówienia wyniesie 1,7m PLN (jeden milion siedemset tysięcy złotych). LTI uprawniona jest jednak do elastycznego zwiększania i zmniejszania wartość Zamówienia w trakcie jego trwania. Zarząd szacuje, że rozpocznie realizację Zamówienia 27 maja 2019 przy czym Zamówienie zostało zlecone na czas nieokreślony a LTI ma prawo do jego zakończenia w każdym czasie z zachowaniem przewidzianego Umową terminu wypowiedzenia.

W ocenie Zarządu Emitenta niniejsze Zamówienie należy uznać za istotne, gdyż jego szacowana wartość spełnia kryterium istotności wskazane w Polityce Informacyjnej Emitenta oraz z uwagi na fakt, że w związku z Zamówieniem pierwotne szacunki Zarządu Emitenta co do wartości Umowy w skali roku mogą zostać istotnie przekroczone w górę.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-05-20Krzysztof ZdanowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »