Reklama

ZREMB (ZRE): Otrzymanie zamówień na wykonanie kontenerów na rynek szkocki. - raport 26

Raport bieżący nr 26/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ( Emitent ) informuje, że w okresie od dnia 04.11.2016r. do dnia dzisiejszego tj. 24.11.2016r. Spółka uzyskała szereg kolejnych zamówień, na wykonanie kontenerów na rynek szkocki, których łączna wartość wynosi 1.893.792,80 (słownie: jeden milion osiemset dziewięćdziesiąt trzy tysiące siedemset dziewięćdziesiąt dwa 80 /100) złotych.

Zamówieniem o największej wartości zawartym z tym podmiotem jest zamówienie z dnia 04.11.2016r., na wykonanie kontenerów na rynek szkocki, na łączną wartość 1.075.463,80 (słownie: jeden milion siedemdziesiąt pięć tysięcy czterysta sześćdziesiąt trzy 80/100) złotych.

Reklama

Realizacja zamówień przewiduje dochodzenia kar umownych z tytułu opóźnienia w dostawach lub defektów wyrobu w wysokości 2% wartości dostawy w danym tygodniu lub jego części maksymalnie do 10% wartości całego zamówienia. Termin realizacji ustalono sukcesywnie od grudnia 2016r. do lutego 2017r.

Szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Kryterium publikacji informacji o przedmiotowych zamówieniach jest pozyskanie nowego Kontrahenta oraz dalszej perspektywy współpracy w celu uzyskania kolejnych zamówień w przyszłości.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-11-24Danuta Maria WruckWiceprezes Zarządu
2016-11-24Kazimierz Stanisław CemkaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »