Reklama

ZREMB (ZRE): Otrzymanie zamówień na wykonie kontenerów. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ("Emitent", "Spółka") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 43/2019 z dnia 20 sierpnia 2019 roku, informuje, że w okresie od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 30 marca 2020 roku otrzymał od spółki działającej na rynku niemieckim zamówienia, na wykonanie kontenerów z przeznaczeniem dla wojsk NATO. Łączna wartość otrzymanych w powyższym okresie zamówień wynosi około 2.450.180,00 zł.

Reklama

Terminy realizacji poszczególnych zamówień przypadają na okres od kwietnia do maja 2020 roku.

Realizacja poszczególnych zamówień nie przewiduje możliwość dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Zarząd Emitenta podjął decyzję o publikacji powyższej informacji ze względu na wartość złożonych zamówień oraz biorąc pod uwagę bieżącą sytuację na rynku zamówień związaną z epidemią wywołaną koronawirusem COVID-19.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-03-30Krzysztof Kosiorek-SobolewskiPrezes Zarządu
2020-03-30Marcin GarusWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »