ROVITA (ROV): Otrzymanie zawiadomienia o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów w ROVITA S.A. - raport 2
Raport bieżący nr 2/2015
Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd Spółki Rovita S.A. informuje, iż dziś, tj. 13 maja 2015r., otrzymał pisemne zawiadomienie od INC S.A. z siedzibą w Poznaniu w związku z art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 184, poz. 1539 z późn. zm.)
INC S.A. poinformowała, o zmniejszeniu dotychczas posiadanego udziału poniżej 5% ogólnej liczby głosów w spółce Rovita S.A.
1. Zmiana udziału w głosach nastąpiła w wyniku zbycia akcji spółki w wyniku transakcji cywilno-prawnej. Transakcja została rozliczona dnia 12.05.2015 r.
Po zbyciu akcji, INC S.A. posiada 1.910 akcje ROVITA S.A., dające 1.910 głosów, co stanowi 0,01% w kapitale i 0,01% w głosach. Nie występują osoby, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c ustawy o ofercie publicznej.
3. Przed zbyciem akcji, INC S.A. posiadał 1.251.910 akcji ROVITA S.A., dających tyle samo głosów, stanowiących 9,18 % udziału w kapitale oraz 5,30% udziału w głosach na WZA.
Podstawa prawna:
Art. 70 pkt 1 ustawy o ofercie publicznej Podpisy osób reprezentujących Spółkę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |||||
Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | ||
2015-05-13 | Marek Maroszek | Wiceprezes Zarządu | |||
2015-05-13 | Bartłomiej Borek | Członek Zarządu | |||
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.