Reklama

PBSFINANSE (PBF): PBS Finanse SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2015

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-303 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-303 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-30
Dane dotyczące skróconego skonsolidowanego spawozdania finansowego.
Przychody netto ze sprzedaży produktów towarów i materiałów7420850817842035
Zysk (strata) z działalności operacyjnej-292330-7079
Zysk (strata ) przed opodatkowaniem644794155190
Zysk strata netto 32894979227
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-563-813-135-194
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej197-21047-50
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej1616931388222
Przepływy pieniężne netto razem 1250-92300-22
Aktywa razem 306692981372357140
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania 38722896913694
Zobowiązania długoterminowe28109626
Zobowiązania krótkoterminowe27971909660457
Kapitał własny udziałowców jednostki dominującej 267972691763226446
Kapitał własny udziałowców mniejszościowych0000
Kapitał zakładowy292662926669047009
Liczba akcji w szt 10452000104520001045200010452000
Zysk(strata) na jedną akcję zwykłą 0,030,090,0070,021
Wartość księgowa na jedną akcję 2,562,580,60,6
Aktywa razem ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )306692983972357000
Zobowiazania i rezerwy na zobowiązania ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )38722809914659
Zobowiązania długoterminowe ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )2878618
Zobowiązania krótkoterminowe ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )27971797660421
Kapitał własny jednostki dominującej ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )267972703063226341
Kapitał własny udziałowców mniejszościowych ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )0000
Kapitał zakładowy ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 ) 292662926669046866
Liczba akcji (w szt) ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )10452000104520001045200010452000
Zysk strata na jedną akcję zwykłą ( w zł / EURO) ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )0,030,100,0070,025
Wartość księgowa na jedna akcję ( w zł / EURO) ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )2,562,580,60,6
Dane dotyczące skróconego jednostkowego spawozdania finansowego.
Przychody netto ze sprzedaży produktów towarów i materiałów6899797116591907
Zysk (strata) z działalności operacyjnej-331303-7972
Zysk (strata ) przed opodatkowaniem683809164194
Zysk strata netto 36196087230
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-313483-75116
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej646-1242155-297
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej857660206158
Przepływy pieniężne netto razem 1190-99286-23
Aktywa razem 282622837466686795
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania 16021626378389
Zobowiązania długoterminowe2185520
Zobowiązania krótkoterminowe12031269284304
Kapitał własny 266602674862906406
Kapitał zakładowy292662926669047009
Liczba akcji w szt.10452000104520001045200010452000
Zysk (strata) na jedna akcję zwykłą0,030,090,0080,022
Wartość księgowa na jedną akcję 2,552,560,600,61
Aktywa razem ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )282622832266686644
Zobowiazania i rezerwy na zobowiązania ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )16021468378344
Zobowiązania długoterminowe ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )2159514
Zobowiązania krótkoterminowe ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )12031066284250
Kapitał własny ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )266602685462906300
Kapitał zakładowy ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )292662926669046866
Liczba akcji (w szt) ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )10452000104520001045200010452000
Zysk strata na jedną akcję zwykłą ( w zł / EURO) ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 )0,030,100,0080,025
Wartość księgowa na jedna akcję ( w zł / EURO) ( stan na 30.09.2015 oraz 31.12.2014 ) 2,552,570,600,60
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »