Reklama

PEGAS (PGS): PEGAS NONWOVENS S.A. Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 3/2014

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od do kwartał(y) narastająco / okres od do 3 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-07-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-07-01 do 2013-09-30
Przychody ogółem 171786145994
Zysk EBITDA 3405027925
Zysk operacyjny 2293218621
Zysk netto 194589050
Aktywa ogółem 358220372814
Kapitał własny ogółem 137357139633
Zadłużenie netto/ (środki pieniężne netto) 143875139336
Nakłady kapitałowe 787836322
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »