Reklama

PEGAS (PGS): PEGAS NONWOVENS S.A. Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 3/2015

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od do kwartał(y) narastająco / okres od do 3 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-30 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-30
Przychody ogółem 169641171786
Zysk EBITDA 2973434050
Zysk operacyjny 1777922932
Zysk netto 1683419458
Aktywa ogółem 386659358220
Kapitał własny ogółem 155810137357
Zadłużenie netto/ (środki pieniężne netto) 153973143875
Nakłady kapitałowe 43257878
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »