Reklama

GREMINWES (GIW): Pismo Silesia Capital Fund S.A. w sprawie realizacji warunków porozumień.

Raport bieżący nr 50/2010
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

Zarząd Eurofaktor S.A. informuje, że w dniu 9 listopada 2010r. do Spółki wpłynęło pismo od Silesia Capital Fund S.A. (SCF), w którym SCF zwróciła się z prośbą o przesunięcie ostatecznego terminu spełnienia się warunku określonego w zawartych w dniu 28 maja 2010r. porozumieniach, w postaci wydania prawomocnego postanowienia sądu rejestrowego o wpisie podwyższenia kapitału zakładowego Technologie Buczek S.A. (TB S.A.) w wykonaniu postanowień układu z wierzycielami zawartego w postępowaniu upadłościowym TB S.A, z pierwotnie opisanego w porozumieniach terminu do dnia 30.11.2010r. na termin do dnia 31.03.2011r.

W/w porozumienia zostały opisane w raportach bieżących nr 25/2010 i 40/2010.

Zgodnie z informacjami zawartymi w powyższym piśmie konieczność rozpatrzenia przez Sąd zażaleń wniesionych przez wierzycieli TB S.A. na wydane przez sąd postanowienie o zatwierdzeniu układu z wierzycielami powoduje wydłużenie terminu wykonania układu przez TB, co może nastąpić dopiero po uprawomocnieniu się postanowienia o jego zawarciu.

Zarząd informuje, że decyzja w powyższej sprawie zostanie podjęta i przekazana do publicznej wiadomości po przeprowadzeniu szczegółowej analizy przedstawionych okoliczności dot. toczącego się postępowania.
Artur Rawski - Prezes Zarządu
Agata Kalińska - Wiceprezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Raport bieżący | porozumienia | aktualizacja | Eurofaktor SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »