Reklama

BAHOLDING (BAH): Plan podziału Spółki – aktualizacja informacji. - raport 54

Raport bieżący nr 54/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Nawiązując do treści Raportu bieżącego nr 50/2016 opublikowanego w dniu 31 sierpnia 2016 r. Marvipol S.A. [Emitent] informuje o powzięciu w dniu 13 września 2016 r. informacji o wydaniu w dniu 12 września 2016 r. przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, Postanowienia o

1. złożeniu do akt rejestrowych planu podziału Marvipol S.A. oraz

2. o wyznaczeniu biegłego rewidenta w osobie Krzysztofa Wasilewskiego wpisanego na listę biegłych rewidentów pod nr 10077 i zobowiązaniu biegłego do sporządzenia opinii w przedmiocie zbadania planu podziału Marvipol S.A.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-13Łukasz SekułaPełnomocnik

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »